O mnie

Ewelina Solima

O mnie

Ewelina Solima

Jestem fizjoterapeutką i certyfikowaną fizjoterapeutką uroginekologiczną. Ukończyłam studia dzienne, magisterskie na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach i szkoleniach.

Na co dzień przyjmuję pacjentów w gabinecie przy ul. Rydygiera 5 we Wrocławiu.

Moim głównym celem jest przywrócenie stanu zdrowia pacjentom oraz poprawa jakości ich życia. Wierzę, że w diagnozie oraz w terapii podstawą jest holistyczne podejście. Szczególną uwagę przykładam do profilaktyki.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół fizjoterapii uroginekologicznej i ortopedycznej.

Prywatnie mama Jasia i Stasia, pasjonatka tańca współczesnego, pole dance, zdrowego trybu życia, suplementacji oraz organizatorka wielu konkursów tanecznych.

Pomogę Ci:

w problemach uroginekologicznych takich jak: obniżenie narządów miednicy mniejszej, blizny i zrosty pooperacyjne, po operacjach ginekologicznych, nietrzymanie moczu, zaburzenia mikcji, rozejście mięśni prostych brzucha, endometrioza, bóle krocza, bolesne miesiączki czy bolesne współżycie. Do diagnostyki i terapii używam aparat USG oraz Phenix Liberty (biofeedback i elektrostymulacja mięśni dna miednicy),

w przygotowaniu do ciąży, porodu, w problemach bólowych związanych z ciążą, terapia po porodzie siłami natury i po cięciu cesarskim, w doborze pessarów,

w bólu kręgosłupa, dyskopatii, rwie kulszowej, udowej, przy kontuzjach oraz po zabiegach operacyjnych.

Prowadzę swój fanpage na Facebook’u i Instagramie @fizjoterapia_ewelina, gdzie przemycam treści uroginekologiczne oraz z obszaru zdrowego stylu życia w social media.

Specjalistyczny sprzęt, którego używam w pracy z pacjentem:

1
Aparat USG
2
Phenix Liberty (biofeedback i elektrostymulacja mięśni dna miednicy)

Możesz mi zaufać

Zobacz moje certyfikaty

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach i szkoleniach.